Proč inteligentní skleník?

Revoluce na vzestupu.

1

Inteligentní skleník

Inteligentní skleník je revolucí v zemědělství a vytváří samoregulační mikroklima vhodné pro růst rostlin pomocí senzorů, monitorovací a řídicí systémy, které optimalizují růstové podmínky a automatizují růstový proces.

2

Šetření životního prostředí

Jak všichni víme, tak nedostatek vody se dotýká každého z nás. Vertikální hydroponie spotřebuje o  90–97 % méně vody než tradiční farmy, protože veškerou vodu recyklují.

3

Realizace

Automatizaci řešíme zákazníkovi na míru, aby výnos byl co nejefektivnější. Hydroponii nebo klasické pěstování v hlíně a farmaření ve městech.

4

Dotace dešťovka

Akumulace srážkové vody pro zálivku zahrady,
dotace až 20 000 Kč + 3 500 Kč/m3 nádrže.

Inteligentní skleník

Řešením je inteligentní skleník.

Skleníky prošly v posledních deseti letech významnými změnami, zejména zavedení automatizace. Moderní skleníky jsou schopné řídit a optimalizovat faktory prostředí, které ovlivňují plodiny - jako je závlaha, vlhkost, teplota, ventilace, vystavení světlu a další zajišťující optimální rostoucí podmínky a efektivní využití energie.

Podnikové operace napříč všemi průmyslovými odvětvími jsou stále více řízeny inteligentní technologií pro optimalizaci práce. Inteligentní skleníky nejsou výjimkou. Díky inteligentnímu skleníku mohou pěstitelé plodin snížit množství práce, času a peněz, kterou potřebují ke správě, sledování a udržovaní skleníku.

Nejmodernější inteligentní skleníky jsou automatizované a umožňují pěstitelům plodin ustoupit od svých skleníků, ale přesto ovládat klima stisknutím jednoho tlačítka.

Inteligentní skleníkový rozsah od poloautomatického po plně automatizovaný  je vynikající volbou pro pěstitele, kteří chtějí, aby svoboda přicházela a odcházela, jak se jim zachce a starat se o své plodiny. Pěstitelé mohou sledovat své mikroklima v aplikaci a upravovat klíčové faktory, které podle toho ovlivňují výnosy plodin.

Začlenění automatizace do nejmenšího skleníku nebo do zahrady v této době není problém.
Abyste mohli využívat výhod automatizace, nemusíte mít komerční zemědělskou farmu. Dokonce i ty nejmenší skleníky, zahrady a dokonce i vlastní sbírky rostlin mohou využívat inteligentní technologie k dosažení lepších výsledků.

Automatizaci řešíme zákazníkovi na míru, aby výnos byl co nejefektivnější. Hydroponii nebo klasické pěstování v hlíně a farmaření ve městech.

Farmaření ve městech neboli „Vertikální zemědělství“ vám umožňuje využít prázdný a nevyužitý prostor ve vašem domě nebo na pracovišti. Vertikální zemědělství v zásadě znamená produkci potravin ve vertikálně naskládaných rostoucích vrstvách, které mají vlastní zavlažovací systémy pomocí LED diod napodobujících sluneční světlo. Tato metoda, podporující zemědělství v městských prostorech, si v posledních deseti letech získala z populačních důvodů popularitu po celém světě.

Máte doma rostliny? Jak se ujistíte, že jsou v nejlepší možné formě? Možná máte skleník
na vašem dvoře nebo jste součástí větší farmářské korporace. Rádi bychom slyšeli o Vašich projektech a kde si myslíte, že byste mohli použít malou automatizaci. Kontaktuje nás níže a řekněte nám, jak funguje Váš skleník Vaše farma. 


Mobirise

Vertikální farma

Vertikální farma vám umožňuje využít prázdný a nevyužitý prostor ve vašem domě nebo na pracovišti. Cílem vertikálního zemědělství je maximalizace produkce plodin v omezeném prostoru..Více o Vertikálních farmách..

Mobirise

Inteligentní skleník

O 50 000 úkonů méně, více času pro život. Jedna aplikace řídí vše. Efektivně hospodaří s energiemi..Více o Chytrých domech...

Mobirise

Automtizace

Zabýváme se realizací Vaších projektů, kompletní návrhy, vývoj a servis. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu a nebo vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.. Kontaktujte nás...

How to develop a free site - More here