Proč chytrý dům?

Zjednodušte si ovládání domova, ale i firmy!

1

O 50 000 úkonů méně, více času pro život.

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

2

Jedna aplikace řídí vše.

Aplikace je jediný systém, ve kterém můžete provádět vlastní úpravy.
Aplikace je otevřená - integruje všechna zařízení ve vaší domácnosti. Udělali jsme integraci, aby jste ji nemuseli dělat vy.
Aplikace se vejde do vašeho standardního rozpočtu pro termostaty nebo pro ovládání žaluzií.
Smart home systém je nutností pro moderní domov a poskytuje vám neomezené možnosti ovládání.

3

Efektivně hospodaří s energiemi

Díky nonstop dohledu nad všemi zařízeními využije plný potenciál úspor za topení a klimatizaci, spotřebiče ve standby režimu či třeba závlahový systém. Zná totiž počasí, polohu slunce, učí se vaše zvyky či reaguje na přítomnost v domě.

Inteligentní dům

Možnosti inteligentního domu.

Tvoříme jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

Představte si, že máte možnost ovládat systém domácího kina, ventilace a topné systémy, osvětlení, hudbu, bezdrátové zabezpečení a další, vše z jednoho pohodlného centralizovaného zařízení. Toto je domácí automatizace. Hlavním zaměřením naší společnosti je poskytovat pokročilá a inovativní řešení, která splňují specifikace našich zákazníků, za přijatelnou cenu. Ať už hledáte nastavení pouze několika zařízení nebo plného systému domácí automatizace, žádný úkol není příliš velký nebo příliš malý.

Funkce a možnosti inteligentního domu
Nabízíme řešení pro veškeré funkce chytrého domu.
Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponentů.
Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat.
Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Mobirise

Vertikální farma

Tato metoda produkuje potraviny ve svislých vrstvách obyčejně integrovaných do jiných struktur, jako jsou budovy, sklepy, přepravní kontejner nebo nevyužitých skladech..Více o Vertikálních farmách...

Mobirise

Inteligentní skleník

Inteligentní skleník je revolucí v zemědělství a vytváří samoregulační mikroklima vhodné pro růst rostlin pomocí senzorů, monitorovací a řídicí systémy, které optimalizují růstové podmínky a automatizují růstový proces.. Více o Inteligentních sklenících..

Mobirise

Automatizace

Zabýváme se realizací Vaších projektů, kompletní návrhy, vývoj a servis. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu a nebo vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme. Kontaktujte nás...

This website was started with Mobirise