Mobirise

KERAKONTEJNER

Kontejnerové farmy jsou systémy řízeného zemědělství, které jsou postaveny v přepravním kontejneru, který slouží k účelu zemědělské výroby.  Poskytují potravinové produkty z různých druhů plodin (microgreens, obilí, okopaniny, zelenina, houby, ovoce i ryby) i nepotravinářské výrobky (např. aromatické a léčivé byliny, okrasné rostliny, výrobky ze stromů). Kontejnerové farmy jsou také pojmenovány a přijímány jako systémy vnitřního zemědělství, městské zemědělství, příměstské zemědělství nebo vertikální zemědělské systémy. Tyto kontejnerové farmy využívají umělou kontrolu světla, environmentální řízení vlhkosti, teploty, plynů, hnojení a dalších environmentálních faktorů k nastavení optimálního růstového média pro rostliny.

Přepravní kontejnery se pro tyto kontejnerové farmy používají, protože jsou kompaktní, lze je přenést kamkoli na světě, jsou pevné a lze je přizpůsobit jako stroj typu zasaď a vypěstuj.

Jako součást řešení jsou kontejnerové farmy modulární a snadno přepravitelné. Jsou kompaktní a soběstačné. Obytní spotřebitelé a majitelé malých podniků (jako jsou restaurace, kliniky, lázeňská centra atd.) Mohou své výrobky vyrábět nepřetržitě po celý rok. Kontejnerové farmy mají pouze velikost přepravního kontejneru s kompaktními rozměry a ke svému provozu potřebují pouze energii a vodu. Většinou jsou kontejnerové farmy přizpůsobeny podle požadavků zákazníka.

 
Mobirise

Vertikální farma

tato metoda produkuje potraviny ve svislých vrstvách obyčejně integrovaných do jiných struktur, jako jsou budovy, sklepy, přepravní kontejner nebo nevyužitých skladech..Více o Vertikálních farmách...

Mobirise

Inteligentní skleník

Inteligentní skleník je revolucí v zemědělství a vytváří samoregulační mikroklima vhodné pro růst rostlin pomocí senzorů, monitorovací a řídicí systémy, které optimalizují růstové podmínky a automatizují růstový proces.. Více o Inteligentních farmách..

Mobirise

O nás

Zabýváme se realizací Vaších projektů, kompletní návrhy, vývoj a servis. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu a nebo vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme. Kontaktujte nás...

Mobirise website creator - Check it